Gazteaukera logotipoa. Euskadiko gazteentzako ataria.

euskadi.eus

Banatu genituen hainbat zinema-aretotarako sarrerak.

 Hauentzat izan ziren:

  • Agurain: Harresi Aretoa: Iker Aizpurua Telleria, Irama Lapuente Duran.
  • Amorebieta: Zornotza Aretoa: Maite Azkueta Larrinaga, Maialen Larrea Menika.
  • Andoain: Bastero Kulturgunea: Claudia Rodiño Millán, Ane Villagran Arrastoa.
  • Arrasate: Amaia Udal Antzokia: Nerea Hernandez Heriz, Ane Beraza Guzman.
  • Azpeitia: Soreasu Antzokia: Amaia Ajuria Urrujulegui, Marene Loiola Arotzena.
  • Balmaseda: Klaret Antzokia: Eneko Corral Abasolo, Nerea Fernandez Ruiz.
  • Barakaldo: Yelmo Zinemak: Itxaso Diaz Tomé, María Herrera Andrés.
  • Basauri: Social Antzokia: Ane Bengoa Sanchez, Iraide Andres Nebreda.
  • Bilbo: Multicines Zinema: Irati Ozaeta Fernandez, Miriam Lujua Cáceres.
  • Bilbo: Cinesa Zubiarte: Zahira Noriega Rivas, Ainhoa Rahn Aguirre.
  • Durango: Zugaza Aretoa: Nerea Moreno Etxebarria, Edurne Urizar Campos.
  • Eibar: Coliseo Antzokia: Izaskun Alberdi Landaluze, Jokin Bergara Eguren.
  • Galdakao: Torrezabal Kultur Etxea: Jose Ramón Gómez Sánchez, Naia Gorostiola Bustamante.
  • Gernika: Liceo Antzokia: Bingen Gutierrez Monasterio, Ander Azkarai Calderón.
  • Getxo: Getxo Zinemak: Ilargi Zuazua Alvarez, Maite Aizpuru Dominguez.
  • Irun: Ocine Mendibil: Marta Basurko Delgado, Leticia Garcia Lopez.
  • Lazkao: Aredia Aretoa: Ane Mozo Aguirre, Elena Carrasco López.
  • Leioa: Kultur Leioa: Noah Taboada Fernandez, Lucia Arrizabalaga Berrio.
  • Lekeitio: Ikusgarri zinema: Naiara Perez Barrenetxea, Gadea Ibazeta Arauko.
  • Llodio: Top Zinema: Alazne Mugica Sauto, Nagore Urueña Yugueros.
  • Mungia: Olalde Aretoa: Olatz Enzunza Mallona, Ibai Vega Arrieta.
  • Muskiz: Meatzari Aretoa: Mireia Navarro Fernandez, Joseba Arco Mendizabal.
  • Portugalete: Dock Zinemak: Nerea Triguero Alsasua, Maria Fiel Fernandez.
  • Tolosa: Leidor Zinema: Goiuri Eceiza Arandia, Nerea Arteaga Martiarena.
  • Usurbil: Cinesa Urbil: Onintze Leunda Atxega, Uxue Arostegui Marin.
  • Vitoria-Gasteiz: Yelmo Zinemak: Goizane Mediavilla Diaz, Marta Tabernero Canales.
  • Zumaia: Aita Mari Zinema: Manex Lizaso Alcibar, Kistiñe Astigarraga Echave.
  • Zumarraga: Zelai Arizti Zinema: Ander Villalain Robredo, Izaro Oyarbide Beain.

Gazte-txartelak zinerako sarrerak zozkatzen ditu, nahi duzun pelikula ikusteko, hobeto datorkizun zinema-aretoan eta nahi duzunarekin!
 
Ez duzula Gazte-txartelik? Ba, ESKA EZAZU HEMEN.

Zer zozkatuko dugu?

 2 gonbidapen bikoitz (abenduaren 31ra arte, erabilgarriak ) hurrengo zinema-areto bakoitzerako: 

 

Nola parte hartu? 

Bete FORMULARIOA zure datuekin (azken eguna: urriaren 31a), eta adierazi zein zinema-aretotara joan nahi duzun. 

Nola abisatu irabazleei:

Telefonoz eta ondoren e-mailez jakinaraziko zaie zozketa-egunaren ondorengo bi eguneko epean.

Gonbidapenak non eta noiz jaso behar dira?

Gonbidapenak zinema-aretoetako leihatiletan jasoko dira kasu guztietan, Yelmo eta Cinesaren kasuan izan ezik. Horietako sarrerak etxera bidaliko zaizkie irabazleei mezulari bidez .

Baldintzak:

Zozketa honetan parte hartzeak zera adierazi nahi du, Gazte-txartelak bere zozketetan eta lehiaketetan aplikatzen dituen baldintza orokorrak onartzen direla. 


Ikusi lehiaketa eta zozketa gehiago
 Abantailak zineman (aretoak, jaialdiak)

 

Lagundu zabaltzen:

     

Gizarte sareetan gaude:

  • Facebook gizarte sarera sarbidea
  • Twitter gizarte sarera sarbidea
  • Youtube gizarte sarera sarbidea
  • Flickr gizarte sarera sarbidea.
  • Instagram gizarte sarera sarbidea.

Beste komunikazio-tresnak:

Euskadi, auzolana