Portal de Gazteaukera

Gazteaukera logotipoa

euskadi.eus

 
Hemen zaude:
  1. Hasiera
  2.  
  3. Aterpetxeak
 

Gazte-aterpetxeak

Euskadiko Gazte-aterpetxeen Sarea (EAS - RAE)

 

Euskadiko AterpetxeakErreserbak egiteko aterpetxeekin jarri harremanetan.

Araba

Hostelling International Sareko aterpetxeek  Hostelling International  ikurra daramate zerrenda honetan.

 

San Francisco de Asís aterpetxea - Albeniz

1 - Albeniz

San Francisco de Asís aterpetxea

 

Tel.: 945 26 24 52

cczaramaga@terra.es

Montaña Alavesa aterpetxea

2.- Bernedo

Bernedoko gazte aterpetxea Hostelling International

 

Tel.: 945 14 55 99

bernedo@xenda.es

Espejoko aterpetxea

3.- Espejo

Jorge Diez Elorza aterpetxea Hostelling International

 

Tel.: 945 351 150

espejo@ifj.alava.net

Labrazako aterpetxea

4.- Labraza

Labraza aterpetxea 

 

Tel.: 945 60 19 06

mucechas@terra.es

Barriako aterpetxea

5.- Narvaja

Barria aterpetxea Hostelling International

 

Tel.: 945 317 132

barria@ifj.alava.net

Aldaipe aterpetxea Ozaetan

6 - Ozaeta

Aldaipe aterpetxea

 

Tel.: 640 02 74 17

info@atseden.org

Ozaetako parroki-etxea

7 - Ozaeta

Casa Parroquial Ozaeta

 

Tel.: 945 24 36 58

--

Zuazako Irlako aterpetxea

8 - Ulibarri-Gamboa urtegia

Zuhatzako Irla aterpetxea

(taldeak 12 plazatik aurrera)

Tel.: 945 181 988

zuhatza@ifj.alava.net

Albergue de la Catedral

9.- Vitoria-Gasteiz

Katedralaren aterpetxea Hostelling International

 

Tel.: 945 275 955

info@alberguecatedral.com

Residencia Tomás Alfaro Fournier

10.- Vitoria-Gasteiz

Tomás Alfaro Fournier egoitza  Hostelling International

 

Tel.: 945 15 54 20

alfaro@resa.es

Bizkaia

Hostelling International Sareko aterpetxeek  Hostelling International  ikurra daramate zerrenda honetan.

 

Bilbao aterpetxea

1.- Ajangiz

Lurraska Baserri Eskola

 

Tel.: 94 625 72 45

lurraska@lurraska.com

La Estación aterpetxea

2.- Artzentales

La Estación aterpetxea 

 

Tel.: 94 610 90 04

laestacion@agoranet.es

Bilbao aterpetxea

3.- Atxondo

Iturralde Lekunetxea aterpetxea

 

Tel.: 94  424 49 54

bilbao@itakaescolapios.org

Olakueta aterpetxea

4.- Berriz

Olakueta aterpetxea 

 

Tel.: 902 540 999

albergues@suspergintza.net

Blas de Otero aterpetxea

5.- Bilbao

Blas de Otero aterpetxea Hostelling International

 

Tel.: 944 343 200

blasdeotero@resa.es

Lapurreketa aterpetxea

8.- Dima

Lapurreketa aterpetxea 

 

Tel. 94 404 60 60

lapurreketa@lapurreketa.net

Elantxobe aterpetxea

9.- Elantxobe

Elantxobe aterpetxea

 

Tel.: 902 540 999

albergues@suspergintza.net

Areitz Soroa aterpetxea

10.- Galdames

Areitz Soroa Aterpetxea Hostelling International

 

Tel. 946 104 910

areitzsoroa@tiscali.es

Baratze Baserri Eskola

11.- Gautegiz Arteaga

Baratze Baserri Eskola 

 

Tel.: 94 625 56 06

baratze@baratze.com

 Gernika - Lumo Aterpetxea

12.- Gernika

Gernika aterpetxea Hostelling International

 

Tel.: 944 650 775

gernika@suspergintza.net

Gorlizko aterpetxea

13.- Gorliz

Gorliz aterpetxea   Hostelling International 

 

Tel.: 946 774 265

troka@troka.com

Atalaia Klaret aterpetxea

14.- Leioa

Atalaia Klaret aterpetxea Hostelling International

 

Tel.: 94 464 27 11

info@atalaiaclaret.com

Albergue Municipal Idatze Etxea

15.- Mendata

Albergue Municipal Idatze Etxea 

 

Tel.: 946 25 72 04

mendata2@euskalnet.net

Meakaur aterpetxea

16.- Morga

Meakaur aterpetxea Hostelling International

 

Tel./Fax: 944 911 746

acogida@albergue-meakaur.com

Mundaka Hostel - Cafe

17.- Mundaka

Mundaka Hostel - Cafe 

 

Tel./Fax: 94 602 84 77

info@mundakahostel.com

Armañon aterpetxea

18.- Trucios - Turtzioz

Armañon aterpetxea 

 

Tel.: 944 650 775

ainaractl@euskalnet.net

Olalde aterpetxea

19.- Ubide

Olalde aterpetxea 

 

Tel./Fax: 902 540 999

albergues@suspergintza.net

Josefinos de Murialdo aterpetxea

20.- Urduña - Orduña

Josefinos de Murialdo aterpetxea 

 

Tel.: 945 38 48 30

fm.sarasua@murialdo.net

Orduña aterpetxea

21.- Urduña - Orduña

Orduña aterpetxea (pdf, 186 kb)

 

Tel./Fax: 945 38 39 23

orduna.aterpetxea@bizkaia.net

Albergue La Arboleda

22.- Valle de Trápaga

La Arboleda Aterpetxea Hostelling International

 

Tel.: 946 364 327

arboleda@haizelan.com

Ziortzabeitia aterpetxea

23.- Ziortza-Bolibar

Ziortzabeitia 

 

Tel.: 94 616 5722

info@ziortzabeitia.com

Gipuzkoa

Hostelling International Sareko aterpetxeek  Hostelling Internationalikurra daramate zerrenda honetan.

 

Loiola Aterpetxea

1.- Azpeitia

Loiola Aterpetxea

 

Tel.: 943 02 50 00

albergue@sjloyola.org

Ondarreta aterpetxea

2.- Donostia-San Sebastián

Ondarreta aterpetxea Hostelling International

 

Tel.: 943 310 268

ondarreta@donostia.org

Ulia Gazte Aterpetxea

3.- Donostia-San Sebastián

Ulia Gazte Aterpetxea  Hostelling International

 

Tel.: 943 483 480

ulia@donostia.org

M.Agud Querol aterpetxea

4.- Donostia-San Sebastián

Manuel Agud Querol unibertsitate-egoitza Hostelling International

Tel.: 943 563 000

agudquerol@resa.es

Olarain aterpetxea

5.- Donostia-San Sebastián

Olarain ikastetxe-egoitza nagusia  Hostelling International

 

Tel.: 943 003 300

reservas@olarain.com

Artaunsoro aterpetxea

6.- Errezil-Regil

Artaunsoro aterpetxea Hostelling International

Tel.: 943 581 055

artaunsoro@gmail.com

Juan Sebastián Elcano aterpetxea

7.- Hondarribia

Juan Sebastián Elkano Hostelling International

 

Tel.: 901 100 090

erreserbagunea@gipuzkoa.net

Martindozenea aterpetxea

8.- Irun

Martindozenea aterpetxea Hostelling International

 

Tel.: 943 621 042

albergue@irun.org

Albergue Arritxulo Aterpetxea

9.- Oiartzun

Arritxulo Aterpetxea 

 

Tel.: 943 58 00 10

info@arritxulo.org

Martindozenea aterpetxea

10.- Orio

Txurruka aterpetxea 

 

Tel.: 943 83 08 87

txurruka@gipuzkoa.net

Segurako aterpetxea

11.- Segura

Segurako aterpetxea 

 

Tel.: 943 80 10 10

segura@barnetegiak.net

Igerain aterpetxea

12.- Zarautz

Igerain aterpetxea Hostelling International

 

Tel.: 901 100 090

erreserbagunea@gipuzkoa.net

Ostatu har dezakezu 60 herrialdetako aterpetxetan. Era berean, autonomia erkidegoetan, 200 aterpetxetik gora dituzu.

Hasierara joan

Interesgarri gerta dakizuke

 

Lagundu zabaltzen:

     

Esteka interesgarriak

Euskadi, auzolana