Oraindik parte har dezakezu Gasteizko udal antzokien sareko antzerki eta ikuskizunetarako zozketan.

Informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu programa osoa

Jarraitu Gasteizko Udal Antzokien Sareko berri guztiak Facebook eta Twitter-en.

Zer zozketatuko dugu?

Sarrera bikoitza honako ikuskizun bakoitzerako:

El castigo sin venganza (Compañía Nacional de Teatro Clásico) – 20/02/27 – Printzipal antzokia – Antzerkia gazteleraz
Curva España (Chévere Teatro) – 20/02/28 – Felix Petite antzokia – Antzerkia gazteleraz
Marina Heredia – 20/02/29 – Jesus Ibañez de Matauco antzokia – Musika (XXI. mendeko flamenkoa)
Future Lovers (La Tristura) – 20/03/05 – Jesus Ibañez de Matauco antzokia – Antzerkia gazteleraz
Ave osos (El mono habitado) – 20/03/06 – Printzipal antzokia – Antzerkia gazteleraz
Don Giovanni: ópera 2001 (Wolfgang Amadeus Mozart) – 20/03/07 – Printzipal antzokia – Opera italieraz, gaztelaniazko goi-tituluez lagunduta
Gazoline (La joven compañía) – 20/03/10 – Printzipal antzokia – Antzerkia gazteleraz
Ruper Ordorika – 20/03/12 – Printzipal antzokia – Musika
Los Hijos (Producciones Teatrales Contemporáneas) – 20/03/13 – Printzipal antzokia – Antzerkia gazteleraz
David Palomar – 20/03/14 – Jesus Ibañez de Matauco antzokia – Musika (XXI. mendeko flamenkoa)
Camerata Ireland (Barry Douglas) – 20/03/17 – Printzipal antzokia – Musika
Rita, arrastoan sartzen (Txalo produkzioak) – 20/03/26 – Printzipal antzokia – Antzerkia euskaraz
Aquí va a pasar algo (Zanguango Teatro) – 20/03/27 – Felix Petite antzokia – Antzerkia gazteleraz
Cancanilla de Málaga – 20/03/28 – Jesus Ibañez de Matauco antzokia – Musika (XXI. mendeko flamenkoa)
Carmen - Maquia (Titoyaya Dansa) – 20/04/01 – Printzipal antzokia – Dantza
Suite TOC nº6 (Les Impuxibles) – 20/04/02 – Jesus Ibañez de Matauco antzokia – Dantza eta musika
¿Revolución Tour? (Coque Malla) – 20/04/03 – Printzipal antzokia – Musika
Juana (Losdedae) – 20/04/04 – Printzipal antzokia – Antzerkia eta dantza gazteleraz
Zer gertatu zitzaion Ana Garciari (Pabellón 6) – 20/04/07 – Printzipal antzokia – Antzerkia euskaraz
Prostitución – 20/04/23 – Printzipal antzokia – Antzerkia eta musika gazteleraz
Ronejo (Sexpeare) – 20/04/24 – Felix Petite antzokia – Antzerkia gazteleraz
Los cuerpos celestes (Marco Vargas & Chloé Brüle) – 20/05/07 – Printzipal antzokia – Dantza
Il Gardellino Baroque Orchestra (Marcel Ponseele) – 20/05/08 – Printzipal antzokia – Musika
Quinta feira: Abracadabra (Cláudia Dias) – 20/05/09 – Felix Petite antzokia – Dantza
Simplicissimus (Tartean Teatro) – 20/05/12 – Printzipal antzokia – Antzerkia euskaraz
Mientras llueva (Altraste Dantza) – 20/05/15 – Felix Petite antzokia – Dantza
Dulce Pontes, Daniel Casares, Yelsy Heredia – 20/05/15 – Printzipal antzokia – Musika
Ricardo III (El Pavón Teatro Kamikaze) – 20/05/16 – Printzipal antzokia – Antzerkia gazteleraz
Un poyo rojo – 20/05/22 – Felix Petite antzokia – Dantza eta umorea
Hombres que escriben en habitaciones pequeñas (Centro Dramático Nacional) – 20/05/28 – Jesus Ibañez de Matauco antzokia – Antzerkia gazteleraz
María João Pires (piano) / Fumiaki Mura (violín) – 20/06/03 – Printzipal antzokia – Musika
It Dansa (Jove Companyia) – 20/06/06 – Printzipal antzokia – Dantza
Romancero gitano (Nuria Espert) – 20/06/11 – Printzipal antzokia – Antzerkia gazteleraz
Sofia Ellar – 20/06/12 – Printzipal antzokia – Musika
 

Aurreko ikuskizunetako gonbidapenen irabazleak:

Gauekoak - 2020/02/06 - Printzipal Antzokia - IRATI IPARRAGUIRRE CONDE
Los otros Gondra - 2020/02/07 - Printzipal Antzokia - IRATXE MENDIZABAL ESTEBAN
La Zanja - 2020/02/13 - Jesus Ibañez de Matauco Antzokia - MIKEL MERINO GOYE
Cosas que sé que no son verdad - 2020/02/14 - Printzipal Antzokia - AITXIBER ORTIZ DE LANDALUCE SAN VICENTE
Pedro el Granaíno - 2020/02/15 - Jesus Ibañez de Matauco Antzokia - OLATZ FLAÑO AÑANA
Harri, orri, ar - 2020/02/19 - Printzipal Antzokia - LEIRE BENGOETXEA OTEGI
Mrs. Dalloway - 2020/02/22 - Printzipal Antzokia - MAIALEN CANO NEIRA
 

Parte hartzeko modua7

Bete formularioa zure datuekin eta adierazi zein antzerki edo ikuskizunetara joan nahi duzun (azken eguna: ekainaren 7a)

Irabazleei jakinaraztea:

Astelehenero sarreren zozketak egingo dira, aste horretako ostegunetik urrengo asteko asteazkenera bitarteko sarrerak banatuz.

Telefonoz eta ondoren e-mailez, jakinaraziko zaie irabazleei zozketa-egunaren ondorengo bi eguneko epean.

Gonbidapenak non eta noiz jaso behar dira?  

Gasteizko Principal Antzokiko leihatilan, emanaldiaren egunaren bezperako 19:00etan beranduenez (sarrerak jasotzen ez badituzu, salgai jarriko dira). Egun berean emanaldi bat baino gehiago izanez gero, sarrerak lehenengo emanaldirako soilik izango dira.

Baldintzak:

Zozketa honetan parte hartzeak zera adierazi nahi du, Gazte-txartelak bere zozketetan eta lehiaketetan aplikatzen dituen baldintza orokorrak onartzen direla. 

Zozketa honetan zorterik izan ez baduzu, gogoratu Vitoria-Gasteizko Udal Antzoki Sareak antolatzen dituen ikuskizunetarako sarrera erostean %50eko beherapena izango duzula zure Gazte-txartelarekin.

 

 


Ikusi lehiaketa eta zozketa gehiago

Gazteaukera

Harpidetu zaitez Gazteaukeraren buletinera

Harpidetu
logotipo gaztebizhitza marca

Harpidetu zaitez GazteBizhitzaren buletinera

Harpidetu