Banatu genituen hainbat zinema-aretotarako sarrerak.

 Hauentzat izan ziren:

  • Agurain: Harresi Aretoa: Iker Aizpurua Telleria, Irama Lapuente Duran.
  • Amorebieta: Zornotza Aretoa: Maite Azkueta Larrinaga, Maialen Larrea Menika.
  • Andoain: Bastero Kulturgunea: Claudia Rodiño Millán, Ane Villagran Arrastoa.
  • Arrasate: Amaia Udal Antzokia: Nerea Hernandez Heriz, Ane Beraza Guzman.
  • Azpeitia: Soreasu Antzokia: Amaia Ajuria Urrujulegui, Marene Loiola Arotzena.
  • Balmaseda: Klaret Antzokia: Eneko Corral Abasolo, Nerea Fernandez Ruiz.
  • Barakaldo: Yelmo Zinemak: Itxaso Diaz Tomé, María Herrera Andrés.
  • Basauri: Social Antzokia: Ane Bengoa Sanchez, Iraide Andres Nebreda.
  • Bilbo: Multicines Zinema: Irati Ozaeta Fernandez, Miriam Lujua Cáceres.
  • Bilbo: Cinesa Zubiarte: Zahira Noriega Rivas, Ainhoa Rahn Aguirre.
  • Durango: Zugaza Aretoa: Nerea Moreno Etxebarria, Edurne Urizar Campos.
  • Eibar: Coliseo Antzokia: Izaskun Alberdi Landaluze, Jokin Bergara Eguren.
  • Galdakao: Torrezabal Kultur Etxea: Jose Ramón Gómez Sánchez, Naia Gorostiola Bustamante.
  • Gernika: Liceo Antzokia: Bingen Gutierrez Monasterio, Ander Azkarai Calderón.
  • Getxo: Getxo Zinemak: Ilargi Zuazua Alvarez, Maite Aizpuru Dominguez.
  • Irun: Ocine Mendibil: Marta Basurko Delgado, Leticia Garcia Lopez.
  • Lazkao: Aredia Aretoa: Ane Mozo Aguirre, Elena Carrasco López.
  • Leioa: Kultur Leioa: Noah Taboada Fernandez, Lucia Arrizabalaga Berrio.
  • Lekeitio: Ikusgarri zinema: Naiara Perez Barrenetxea, Gadea Ibazeta Arauko.
  • Llodio: Top Zinema: Alazne Mugica Sauto, Nagore Urueña Yugueros.
  • Mungia: Olalde Aretoa: Olatz Enzunza Mallona, Ibai Vega Arrieta.
  • Muskiz: Meatzari Aretoa: Mireia Navarro Fernandez, Joseba Arco Mendizabal.
  • Portugalete: Dock Zinemak: Nerea Triguero Alsasua, Maria Fiel Fernandez.
  • Tolosa: Leidor Zinema: Goiuri Eceiza Arandia, Nerea Arteaga Martiarena.
  • Usurbil: Cinesa Urbil: Onintze Leunda Atxega, Uxue Arostegui Marin.
  • Vitoria-Gasteiz: Yelmo Zinemak: Goizane Mediavilla Diaz, Marta Tabernero Canales.
  • Zumaia: Aita Mari Zinema: Manex Lizaso Alcibar, Kistiñe Astigarraga Echave.
  • Zumarraga: Zelai Arizti Zinema: Ander Villalain Robredo, Izaro Oyarbide Beain.

Gazte-txartelak zinerako sarrerak zozkatzen ditu, nahi duzun pelikula ikusteko, hobeto datorkizun zinema-aretoan eta nahi duzunarekin!
 
Ez duzula Gazte-txartelik? Ba, ESKA EZAZU HEMEN.

Zer zozkatuko dugu?

 2 gonbidapen bikoitz (abenduaren 31ra arte, erabilgarriak ) hurrengo zinema-areto bakoitzerako: 

 

Nola parte hartu? 

Bete FORMULARIOA zure datuekin (azken eguna: urriaren 31a), eta adierazi zein zinema-aretotara joan nahi duzun. 

Nola abisatu irabazleei:

Telefonoz eta ondoren e-mailez jakinaraziko zaie zozketa-egunaren ondorengo bi eguneko epean.

Gonbidapenak non eta noiz jaso behar dira?

Gonbidapenak zinema-aretoetako leihatiletan jasoko dira kasu guztietan, Yelmo eta Cinesaren kasuan izan ezik. Horietako sarrerak etxera bidaliko zaizkie irabazleei mezulari bidez .

Baldintzak:

Zozketa honetan parte hartzeak zera adierazi nahi du, Gazte-txartelak bere zozketetan eta lehiaketetan aplikatzen dituen baldintza orokorrak onartzen direla. 


Ikusi lehiaketa eta zozketa gehiago
 Abantailak zineman (aretoak, jaialdiak)

Gazteaukera

Harpidetu zaitez Gazteaukeraren buletinera

Harpidetu
logotipo gaztebizhitza marca

Harpidetu zaitez GazteBizhitzaren buletinera

Harpidetu